banner umvk

social fb  social youtube

 
 

B1 4 4 gbB1 4 4 mp

vidbivka

vidbivka

П'ятниця, 27 вересня 2019 14:52

Повідомлення про оприлюднення результатів громадських слухань

26 вересня 2019 року в сесійній залі Уманської міської ради відбулися громадські слухання з обговорення з обговорення проектів змін до детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Пушкіна та Комарницького та змін до детального плану території промислової забудови, обмеженої вулицею Дерев’янка та Вінницьким шосе.

В громадських слуханнях прийняли участь мешканці міста, серед яких були присутні представники управлінь, відділів міської ради, члени громадських організацій та громадяни міста.

Громадські слухання складалися з виступу секретаря міської ради Кирилюк Л.М., доповіді розробника детального плану – архітектора Лісаченка Віктора Михайловича, запитань громадськості та відповідей на них.

За результатами проведення громадських слухань всі зауваження та пропозиції внесенні до протоколу, з метою подальшого розгляду керівниками виконавчих органів міської ради, депутатами міської ради.

Прочитано 229 раз

president  Кабінет Міністрів України Черкаська обласна державна адміністрація AMUFond Min2 dsvv.gov.ua  cnap  soc zahist   urad gar linia energosvit centr zayn admin_poslugy_ck kab elektron service bud justbanerBPD 200x80