П'ятниця, 27 вересня 2019 14:52

Повідомлення про оприлюднення результатів громадських слухань

26 вересня 2019 року в сесійній залі Уманської міської ради відбулися громадські слухання з обговорення з обговорення проектів змін до детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Пушкіна та Комарницького та змін до детального плану території промислової забудови, обмеженої вулицею Дерев’янка та Вінницьким шосе.

В громадських слуханнях прийняли участь мешканці міста, серед яких були присутні представники управлінь, відділів міської ради, члени громадських організацій та громадяни міста.

Громадські слухання складалися з виступу секретаря міської ради Кирилюк Л.М., доповіді розробника детального плану – архітектора Лісаченка Віктора Михайловича, запитань громадськості та відповідей на них.

За результатами проведення громадських слухань всі зауваження та пропозиції внесенні до протоколу, з метою подальшого розгляду керівниками виконавчих органів міської ради, депутатами міської ради.