Понеділок, 11 листопада 2019 10:55

Повідомлення про оприлюднення результатів громадських слухань

07 листопада 2019 року в сесійній залі Уманської міської ради відбулися громадські слухання з обговорення проекту детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої провулками Кам’яним, Алексейчука Владислава, Спінози та вулицею Небесної сотні.В громадських слуханнях прийняли участь 15 мешканців міста, серед яких були присутні представники управлінь, відділів міської ради, члени громадських організацій та громадяни міста. Громадські слухання складалися з виступу секретаря міської ради Кирилюк Л.М., доповіді представника розробника детального плану – Вербовської Олени Богданівни, запитань громадськості та відповідей на них. За результатами проведення громадських слухань всі зауваження та пропозиції внесенні до протоколу, з метою подальшого розгляду керівниками виконавчих органів міської ради, депутатами міської ради.