banner umvk

social fb  social youtube

 
 

B1 4 4 gbB1 4 4 mp

vidbivka

vidbivka

Четвер, 26 грудня 2019 11:11

Повідомлення про оприлюднення результатів громадських слухань

24 грудня 2019 року в сесійній залі Уманської міської ради відбулися громадські слухання з обговорення змін до детальних планів території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Володимира Мономаха, Косинки Григорія, Пушкіна та провулком Коротким, та громадської та житлової  забудови обмеженої вулицями Малофонтанною, Гоголя, Великою фонтанною та Олександрівською.

В громадських слуханнях прийняли участь 12 мешканців міста, серед яких були присутні представники управлінь, відділів міської ради, члени громадських організацій та громадяни міста. Громадські слухання складалися з виступу секретаря міської ради Кирилюк Л.М., доповіді розробника детального плану – архітектора Лісаченка Віктора Михайловича та начальника відділу архітектури, містобудування та кадастру Уманської міської ради Корніюка О.В., запитань громадськості та відповідей на них.

За результатами проведення громадських слухань всі зауваження та пропозиції внесенні до протоколу, з метою подальшого розгляду керівниками виконавчих органів міської ради, депутатами міської ради.

Прочитано 176 раз

president  Кабінет Міністрів України Черкаська обласна державна адміністрація AMUFond Min2 dsvv.gov.ua  cnap  soc zahist   urad gar linia energosvit centr zayn admin_poslugy_ck kab elektron service bud justbanerBPD 200x80