Четвер, 18 червня 2020 08:25

Громадське обговорення містобудівної документації, а саме: детальний план території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицею Кармелюка, Вінницьким шосе та ставом Полігарня»

Виконавчий комітет Уманської міської ради повідомляє, що розпочинається громадське обговорення містобудівної документації, а саме: детальний план території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицею Кармелюка, Вінницьким шосе та ставом Полігарня».

Ознайомлення з детальним планом у відповідному порядку буде здійснюватися на офіційному веб-сайті Уманської міської ради в розділі «Містобудування», а також в приміщенні відділу архітектури, містобудування та кадастру Уманської міської ради за адресою: вул. Кизила Андрія, 3А. Приймальні дні: понеділок та середа з 10-00 год. до 16-00 год., тел. 3-40-28, 3-24-76.