Вівторок, 21 липня 2020 10:13

Громадське обговорення містобудівної документації, а саме: детальний план території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Незалежності, Гонти, Виговського, провулком Солов’їним та Осташівським ставом.

Виконавчий комітет Уманської міської ради повідомляє, що розпочинається громадське обговорення містобудівної документації, а саме: детальний план території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Незалежності, Гонти, Виговського, провулком Солов’їним та Осташівським ставом.

Ознайомлення з містобудівною документацією у відповідному порядку буде здійснюватися на офіційному веб-сайті Уманської міської ради в розділі «Містобудування», а також у відділі архітектури, містобудування та кадастру Уманської міської ради за адресою: площа Соборності, 1. Приймальні дні: понеділок та середа з 10-00 год.  до 16-00 год., тел. 3-40-28.