banner umvk

social fb  social youtube

 
 

B1 4 4 gbB1 4 4 mp

vidbivka

vidbivka

П'ятниця, 01 квітня 2016 10:30

Повідомлення про оприлюднення результатів громадських слухань

gerb         30 березня 2016 року в сесійній залі міської ради відбулися громадські слухання проекту детального плану території в адмінмежах Городецької сільської ради за межами населеного пункту в районі кар'єру «Карпівка»

та ділянки кар'єру «Карпівка» в межах міста Умань для розміщення кварталу житлової забудови. Участь в громадських обговореннях прийняло 183 мешканців міста, серед яких були присутні члени виконавчого комітету міської ради, представники управлінь, відділів міської ради, громадських організацій та замовники проектних робіт.

Громадські  слухання складалися з доповідей секретаря міської ради Кирилюк Л.М., автора проекту Білецького В.А., замовника проектних робіт Поліщука М.П., коментарів та відповідей на запитання громадськості.

         За результатами проведення громадських слухань всі зауваження та пропозиції внесенні до протоколу, з метою подальшого розгляду керівниками виконавчих органів міської ради та депутатами міської ради.

Заступник начальника управління                                                 Л.І.Бондаренко 

Прочитано 1471 раз

president  Кабінет Міністрів України Черкаська обласна державна адміністрація AMUFond Min2 dsvv.gov.ua  cnap  soc zahist   urad gar linia energosvit centr zayn admin_poslugy_ck kab elektron service bud justbanerBPD 200x80