banner umvk

social fb  social youtube

 
 

B1 4 4 gbB1 4 4 mp

vidbivka

vidbivka

Четвер, 28 липня 2016 09:28

Громадське обговорення містобудівної документації «Детальний план території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Незалежності, Залізничною та провулками Привокзальним і Залізничним»

Виконавчий комітет Уманської міської ради повідомляє, що починається громадське обговорення містобудівної документації «Детальний план території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Незалежності, Залізничною та провулками Привокзальним і Залізничним».

Ознайомлення з Детальним планом у відповідному порядку буде здійснюватися на офіційному веб-сайті Уманської міської ради, а також в приміщенні відділу архітектури, містобудування та кадастру Уманської міської ради за адресою: вул. Коломенська, 3А. Приймальні дні: понеділок та середа з 10-00 год. до 16-00 год., тел. 34028, 32476.

Завантажити додатки

Прочитано 1302 раз

president  Кабінет Міністрів України Черкаська обласна державна адміністрація AMUFond Min2 dsvv.gov.ua  cnap  soc zahist   urad gar linia energosvit centr zayn admin_poslugy_ck kab elektron service bud justbanerBPD 200x80