Середа, 14 грудня 2016 12:12

Повідомлення про оприлюднення результатів громадських слухань

12 грудня 2016 року в сесійній залі Уманської міської ради відбулися громадські слухання проекту детального плану, а саме: детальний план території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Київська, Комарова та Європейська. Участь в громадських слуханнях прийняло 29 мешканців міста, серед яких були присутні члени виконавчого комітету міської ради, представники управлінь, відділів міської ради та громадяни міста.

Громадські  слухання складалися з виступу секретаря міської ради Кирилюк Л.М., розробника детального плану території Камельовського І.П. та  коментарів, відповідей на запитання громадськості.

За результатами проведення громадських слухань всі зауваження та пропозиції внесенні до протоколу, з метою подальшого розгляду керівниками виконавчих органів міської ради,  депутатами міської ради.