Середа, 14 грудня 2016 12:24

Громадські слухання

Завершується громадське обговорення проектів детальних планів території:

1) житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Виговського, Левадною, провулками Солов’їним та Левадним. Замовник розроблення проекту містобудівної документації – виконавчий комітет Уманської міської ради, розробник – ПП Білецький В.А.

2) житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Володимира Мономаха, Косинки Григорія, Пушкіна та провулком Коротким. Замовник розроблення проекту містобудівної документації – виконавчий комітет Уманської міської ради, розробник – ПП Білецький В.А.

Громадські слухання з даних питань відбудуться 27 грудня 2016 року о 17:00 год. в сесійній залі Уманської міської ради.