П'ятниця, 24 лютого 2017 16:38

Громадське обговорення містобудівної документації «Детальний план території житлової та громадської забудови мікрорайону «Заводський» зі змінами.

gerbВиконавчий комітет Уманської міської ради повідомляє, що починається громадське обговорення містобудівної документації «Детальний план території житлової та громадської забудови мікрорайону «Заводський» зі змінами.

Ознайомлення з Детальним планом у відповідному порядку буде здійснюватися на офіційному веб-сайті Уманської міської ради в розділі «Містобудування», а також в приміщенні відділу архітектури, містобудування та кадастру Уманської міської ради за адресою: вул. Коломенська, 3А. Приймальні дні: понеділок та середа з 10-00 год. до 16-00 год., тел. 34028, 32476.

Завантажити додатки