П'ятниця, 10 березня 2017 11:19

Повідомлення про оприлюднення результатів громадських слухань

gerb09 березня 2017 року в сесійній залі Уманської міської ради відбулися громадські слухання з обговорення проекту детального плану території громадської забудови, обмеженої вулицями Грушевського, Слонського Анатолія та Коломенською. Участь в громадських слуханнях прийняло 60 мешканців міста, серед яких були присутні члени виконавчого комітету міської ради, представники управлінь, відділів міської ради, члени громадських організацій та громадяни міста.

Громадські слухання складалися з виступу секретаря міської ради Кирилюк Л.М., приватного архітектора Білецького Володимира Антоновича, заступника генерального директора по відділу капітального будівництва Угнича І.П., заступника генеральний директора по кадровим та правовим питання Комара Ю.П., коментарів, відповідей на запитання громадськості.

За результатами проведення громадських слухань всі зауваження та пропозиції внесенні до протоколу, з метою подальшого розгляду керівниками виконавчих органів міської ради, депутатами міської ради.