Середа, 19 квітня 2017 08:46

Повідомлення про оприлюднення результатів громадських слухань

gerb18 квітня 2017 року в сесійній залі Уманської міської ради відбулися громадські слухання з обговорення проекту детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицею Терещенків, провулками Ясним та Білецького.

Участь в громадських слуханнях прийняло 12 мешканці міста, серед яких були присутні члени виконавчого комітету міської ради, представники управлінь, відділів міської ради та громадяни міста.

Громадські слухання складалися з виступу секретаря міської ради Кирилюк Л.М., доповіді архітектора Лісаченка В.М., коментарів, відповідей на запитання громадськості.

За результатами проведення громадських слухань всі зауваження та пропозиції внесенні до протоколу, з метою подальшого розгляду керівниками виконавчих органів міської ради, депутатами міської ради.