Вівторок, 07 липня 2020 17:16

Громадське обговорення містобудівної документації

Виконавчий комітет Уманської міської ради повідомляє, що розпочинається громадське обговорення містобудівної документації, а саме: зміни до детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Садовою, Малою садовою, Олександрівською, Малофонтанною та територією Національного дендрологічного парку «Софіївка» НАН України та детальний план території зелених насаджень загального користування, обмеженої вулицями Визволителів, Степана Бандери та ставом Звірки. Ознайомлення з містобудівною документацією у відповідному порядку буде здійснюватися на офіційному веб-сайті Уманської міської ради в розділі «Містобудування», а також у відділі архітектури, містобудування та кадастру Уманської міської ради за адресою: площа Соборності, 1.

Приймальні дні: понеділок та середа з 10-00 год. до 16-00 год., тел. 3-40-28.