http://www.zoofirma.ru/
http://www.zoofirma.ru/
Вівторок, 29 вересня 2015 11:13

Громадське обговорення містобудівної документації «Детальний план території громадської та житлової забудови, обмеженої провулками Клари Цеткін, Урицького, Смідовича та вулицею Урицького в м. Умань Черкаської обл.

Виконавчий комітет Уманської міської ради, керуючись ст. 16, 17, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», пунктом 42 частини першої ст. 26 закону України «Про місцеве  самоврядування в Україні» повідомляє, що з 29.09.2015 року починається громадське обговорення містобудівної документації «Детальний план території громадської та житлової забудови, обмеженої провулками Клари Цеткін, Урицького, Смідовича та вулицею Урицького в м. Умань Черкаської обл.» розроблений на замовлення виконавчого комітету Уманської міської ради згідно Рішення Уманської міської ради  № № 4.21-74/6 від 17.09.2015 «Про розробку детальних планів територій». Розробник ПП Прищепов В.О.  (Кваліфікаційний сертифікат серія АА № 002278).Детальний план території уточнює положення генерального плану населеного пункту та визначає планувальну організацію і розвиток території. Детальний план території визначає принципи планувально-просторової організації забудови, функціональне призначення, режим та параметри забудови декількох земельних ділянок, розподіл територій згідно з державними будівельними нормами, стандартами і правилами та містобудівні умови та обмеження.

Ознайомлення з Детальним планом території, графічними матеріалами, у відповідному порядку буде здійснюватися на офіційному веб-сайті Уманської міської ради, а також в приміщенні управління архітектури та містобудування міської ради за адресою: вул. Коломенська, 3, приймальні дні понеділок, середа з 10-00 год. до 16-00 год., тел. 34028, 32476.

Пропозиції подаються з 29.09.2015 по29.10.2015 року у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місцезнаходження, посади і особистого підпису керівника за адресою: 20300 м. Умань, вул. Коломенська, 3 управління містобудування та архітектури міської ради.

Пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил. До участі у громадських обговореннях запрошуються повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, є власниками чи користувачами земельних ділянок на території щодо якої розробляється документація або на суміжній з нею території, юридичні особи, приміщення яких розташовані в межах зазначеної території, представники громадських організацій, діяльність яких поширюється на відповідну територію.

Термін подачі письмових пропозицій (зауважень) закінчується 29.10.2015 року. Пропозиції, подані після 29.10.2015 року, залишаються без розгляду.

Відповідальні за організацію розгляду пропозицій – начальник управління архітектури та містобудування міської ради

 

 

Прочитано 1394 раз
http://www.zoofirma.ru/

president  Кабінет Міністрів України Черкаська обласна державна адміністрація AMUFond Min2 dsvv.gov.ua  cnap  soc zahist   urad gar linia energosvit centr zayn admin_poslugy_ck kab elektron service bud just

 

http://www.zoofirma.ru/