http://www.zoofirma.ru/
П'ятниця, 01 квітня 2016 10:30

Повідомлення про оприлюднення результатів громадських слухань

gerb         30 березня 2016 року в сесійній залі міської ради відбулися громадські слухання проекту детального плану території в адмінмежах Городецької сільської ради за межами населеного пункту в районі кар'єру «Карпівка»

та ділянки кар'єру «Карпівка» в межах міста Умань для розміщення кварталу житлової забудови. Участь в громадських обговореннях прийняло 183 мешканців міста, серед яких були присутні члени виконавчого комітету міської ради, представники управлінь, відділів міської ради, громадських організацій та замовники проектних робіт.

Громадські  слухання складалися з доповідей секретаря міської ради Кирилюк Л.М., автора проекту Білецького В.А., замовника проектних робіт Поліщука М.П., коментарів та відповідей на запитання громадськості.

         За результатами проведення громадських слухань всі зауваження та пропозиції внесенні до протоколу, з метою подальшого розгляду керівниками виконавчих органів міської ради та депутатами міської ради.

Заступник начальника управління                                                 Л.І.Бондаренко 

Прочитано 473 раз
http://www.zoofirma.ru/

president    Кабінет Міністрів України   Черкаська обласна державна адміністрація  Fond Min2  dsvv.gov.ua  baner centr   cnap  soc zahist   urad gar linia energosvit

http://www.zoofirma.ru/
 

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту без зазначення джерела інформації заборонено. 

Уманська міська рада. Виконавчий комітет ® 2016

http://www.zoofirma.ru/