banner umvk

social fb  social youtube

 
 

B1 4 4 gbB1 4 4 mp

vidbivka

vidbivka

Середа, 06 квітня 2016 12:19

Повідомлення про оприлюднення результатів громадських слухань

 gerb04 квітня 2016 року в актовій залі Уманської міської лікарні відбулися громадські слухання проекту детального плану території житлової та громадської забудови

, обмеженої вулицями Тищика, Крамаренка, Шевченка і Васильківська з метою розміщення храму за адресою: вул. Шевченка, 50.Участь в громадських обговореннях прийняло 31 мешканців міста, серед яких були присутні члени виконавчого комітету міської ради, представники управлінь, відділів міської ради, громадяни міста та замовники проектних робіт.

Громадські  слухання складалися з доповідей секретаря міської ради Кирилюк Л.М., автора проекту Сови Є., замовника проектних робіт Отца Дмитра, коментарів та відповідей на запитання громадськості.

         За результатами проведення громадських слухань всі зауваження та пропозиції внесенні до протоколу, з метою подальшого розгляду керівниками виконавчих органів міської ради та депутатами міської ради.

 

Прочитано 1246 раз

president  Кабінет Міністрів України Черкаська обласна державна адміністрація AMUFond Min2 dsvv.gov.ua  cnap  soc zahist   urad gar linia energosvit centr zayn admin_poslugy_ck kab elektron service bud justbanerBPD 200x80