Вівторок, 26 квітня 2016 12:38

Повідомлення про оприлюднення результатів громадських слухань

gerb20 квітня 2016 року в приміщенні аудиторії 407 Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини в актовій залі Уманської міської лікарні відбулися громадські слухання проекту детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Володимира Мономаха, Пушкіна, Толстого, Прохожою та провулком Прохожим, з метою розміщення  готелю за адресою: вул. Володимира Мономаха, 11. Участь в громадських слуханнях прийняло 52 мешканці міста, серед яких були присутні члени виконавчого комітету міської ради, представники управлінь, відділів міської ради, громадяни міста та замовники проектних робіт.

Громадські  слухання складалися з доповідей секретаря міської ради Кирилюк Л.М., автора проекту Сови Є., коментарів та відповідей на запитання громадськості.

За результатами проведення громадських слухань всі зауваження та пропозиції внесенні до протоколу, з метою подальшого розгляду керівниками виконавчих органів міської ради та депутатами міської ради.

Заступник начальника управління                                                 Л.І.Бондаренко