banner umvk

social fb  social youtube

 
 

B1 4 4 gbB1 4 4 mp

vidbivka

vidbivka

Вівторок, 26 квітня 2016 12:38

Повідомлення про оприлюднення результатів громадських слухань

gerb20 квітня 2016 року в приміщенні аудиторії 407 Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини в актовій залі Уманської міської лікарні відбулися громадські слухання проекту детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Володимира Мономаха, Пушкіна, Толстого, Прохожою та провулком Прохожим, з метою розміщення  готелю за адресою: вул. Володимира Мономаха, 11. Участь в громадських слуханнях прийняло 52 мешканці міста, серед яких були присутні члени виконавчого комітету міської ради, представники управлінь, відділів міської ради, громадяни міста та замовники проектних робіт.

Громадські  слухання складалися з доповідей секретаря міської ради Кирилюк Л.М., автора проекту Сови Є., коментарів та відповідей на запитання громадськості.

         За результатами проведення громадських слухань всі зауваження та пропозиції внесенні до протоколу, з метою подальшого розгляду керівниками виконавчих органів міської ради та депутатами міської ради.

Заступник начальника управління                                                 Л.І.Бондаренко 

Прочитано 1219 раз

president  Кабінет Міністрів України Черкаська обласна державна адміністрація AMUFond Min2 dsvv.gov.ua  cnap  soc zahist   urad gar linia energosvit centr zayn admin_poslugy_ck kab elektron service bud justbanerBPD 200x80