Вівторок, 26 квітня 2016 16:55

Громадське обговорення містобудівної документації «Детальний план території житлової та громадської забудови,обмеженої вулицями Київська та Комарова»

gerbВиконавчий комітет Уманської міської ради повідомляє, що починається громадське обговорення містобудівної документації «Детальний план території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Київська та Комарова».

Ознайомлення з Детальним планом у відповідному порядку буде здійснюватися на офіційному веб-сайті Уманської міської ради, а також в приміщенні управління архітектури та містобудування міської ради за адресою: вул. Коломенська, 3. Приймальні дні: понеділок та середа з 10-00 год. до 16-00 год., тел. 34028, 32476.

Заступник начальника управління                                                 Л.І.Бондаренко