Середа, 01 червня 2016 16:31

Громадське обговорення містобудівної документації «Детальний план території житлової та громадської забудови, обмеженої провулком Тихим, Аркаса, Любові та вулицею Грушевського»

«Виконавчий комітет Уманської міської ради повідомляє, що починається громадське обговорення містобудівної документації «Детальний план території житлової та громадської забудови, обмеженої провулком Тихим, Аркаса, Любові та вулицею Грушевського».

Ознайомлення з Детальним планом у відповідному порядку буде здійснюватися на офіційному веб-сайті Уманської міської ради, а також в приміщенні відділу архітектури, містобудування та кадастру Уманської міської ради за адресою: вул. Коломенська, 3. Приймальні дні: понеділок та середа з 10-00 год. до 16-00 год., тел. 34028, 32476.

Заступник начальника управління                                                 Л.І.Бондаренко

Відкрити додатки в новому вікні