http://www.zoofirma.ru/
Вівторок, 14 лютого 2017 09:10

Громадське обговорення містобудівної документації ««Детальний план території громадської та житлової забудови, обмеженої вулицями Пушкіна, Комарницького та територією Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини».

Виконавчий комітет Уманської міської ради повідомляє, що починається громадське обговорення містобудівної документації ««Детальний план території громадської та житлової забудови, обмеженої вулицями Пушкіна, Комарницького та територією Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини».

Ознайомлення з Детальним планом у відповідному порядку буде здійснюватися на офіційному веб-сайті Уманської міської ради в розділі «Містобудування», а також в приміщенні відділу архітектури, містобудування та кадастру Уманської міської ради за адресою: вул. Коломенська, 3А. Приймальні дні: понеділок та середа з 10-00 год. до 16-00 год., тел. 34028, 32476.

Завантажити додатки

Прочитано 638 раз
http://www.zoofirma.ru/

president    Кабінет Міністрів України   Черкаська обласна державна адміністрація  Fond Min2  dsvv.gov.ua  cnap  soc zahist   urad gar linia energosvit

http://www.zoofirma.ru/