http://www.zoofirma.ru/
http://www.zoofirma.ru/

Відділ у справах сім’ї та молоді

Адреса: 20300, пл. Соборності, 1, м. Умань, Черкаська область

Телефон:  (04744) 3-70-84

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

 

Протоколи координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання

Заявка на участь в Національному конкурсі "Молодіжна столиця України"

Пріоритетні напрямки роботи відділу:

  • національно- патрітичне виховання молоді;
  • підтримка студентського руху;
  • сприяння вирішенню проблем зайнятості, підтримка підприємницької діяльності молоді;
  • попередження негативних проявів і пропаганда здорового способу життя;
  • підтримка творчих ініціатив  талановитих та обдарованих молодих людей;
  • відродження національних  традицій;
  • залучення до співпраці громадських організацій та об'єднань для реалізації державної молодіжної політики;
  • правове виховання молоді, профілактика злочинності.

За статистичними даними в м. Умань проживає більше 25,5 тис. молодих людей віком від 14 до 35 років. Право на здобуття вищої освіти, розвитку інтелектуального і творчого потенціалу  студенти реалізовують  в 11 вищих навчальних закладах міста І-ІV рівнів акредитації. Кількість студентів у 2017-2018 н.р. збільшилась та становить 20тис.844 особи.

З 2015 року реалізується, ініційований міським головою, проект «Академія молодіжного лідера»,  який в 2017 році  став переможцем Всеукраїнського конкурсу - увійшов у десятку кращих практик молодіжної роботи в Україні та отримав відзнаку Міністерства молоді та спорту України.

За рахунок проведення міського етапу конкурсу бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді та захисту проектів учасників «Академії молодіжного лідера» поповнено банк даних молодіжних  ініціатив та проектів щодо розвитку міста.

Вже традиційними стали зустрічі міського голови  з молоддю, де обговорюються теми: «Перспективи розвитку міста»,  «Актуальні проблеми та шляхи їх вирішення», «Розвиток молодіжної політики» та ін.

Лауреатом  обласної премії для молоді за розбудову молодіжної політики в  Черкаській області у 2017 році став уманчанин, учасник антитерористичної операції на Сході країни Максим Вакулик. 

Одним із основних напрямків роботи відділу є національно-патріотичне виховання. Протягом року проводились молодіжні флешмоби: «В єдності - сила», «З Україною в серці», акції: «Допоможи солдату», «Добра справа заради миру», «Теплом зігріємо серця» благодійні концерти  та  ярмарки. Традиційним стали зустрічі  учнівської та студентської молоді з воїнами – участиками АТО, матерями та рідними загиблих Героїв. Активно працює координаційна рада з питань національно-патріотичного виховання при виконавчому комітеті Уманської міської ради.

У 2017 році проведено масштабні загальноміські молодіжні заходи з нагоди державних свят: Дня молоді та Дня Конституції України, Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України, Міжнародного дня студета. 

З метою утвердження та пропаганди здорового способу життя, розвитку волонтерського руху спільно з Клінікою дружньою до молоді, благодійним фондом «Воля», організовано «круглі столи», тренінги, бесіди, вуличні акції, фестивалі: «Скажемо СНІДу-Ні!», «Репродуктивне здоров’я», «Обери життя», «Почуй! Побач!», «Душею сповнений політ!», «Молодь за здоровий спосіб життя» та ін. 

Молодь долучалась до озеленення, впорядкування благоустрою  міста, брала участь у суботниках, акціях: «Чисте місто», «Зробимо Україну  чистою» та ін.

Актуальним залишається питання працевлаштування. У співпраці з Уманським міським центром зайнятості проведено заходи щодо: ознайомлення з наявними вакансіями, змогою отримати державну допомогу на підприємницьку діяльність, пройти перенавчання, взяти участь в оплачуваних громадських роботах. Спільно з роботодавцями, Черкаським обласним молодіжним ресурсним центром проведено ярмарки  вакансій, проект «Кузня кадрів» за напрямком готельно-ресторанний бізнес і туризм. 

Протягом року реалізовувалась міська програма «Молодь Умані» на 2017-2020 роки. Було організовано та проведено більше 30 загальноміських заходів для молоді. Відділом розроблено проекти, а сесією міської ради було затверджено рішення: «Про програму національно-патріотичного виховання дітей та молоді міста Умань на 2017-2020 роки» №5.6-40/7 від 24.11.2017, що дасть змогу: підвищити рівень громадської активності та патріотичної свідомості молоді, а також  «Про  програму  молодіжного житлового кредитування в місті Умані на 2018-2022 роки» №3.3-42/7 від 21.12.2017.

 Планується продовження дії  міської програми «Молодь Умані», для залучення більшої кількості молодих людей до активної участі в міських заходах та проектах; проведення заходів з профілактики шкідливих звичок, тютюнопаління, наркоманії, ВІЛ, СНІДу.

Спільно з громадськими організаціями міста подано заявку на участь в Національному конкурсі «Молодіжна столиця України».

Катерина Нестерова, учасниця «Академії молодіжного лідера», отримує сертифікат «Молодіжний працівник -2017»

Молодіжні лідери м.Умань побували на екскурсії у Верховній Раді України

Фестиваль творчості дітей та молоді з інвалідністю «Рівні між собою ми, будем разом: Я і Ти» 

http://www.zoofirma.ru/

president  Кабінет Міністрів України Черкаська обласна державна адміністрація AMUFond Min2 dsvv.gov.ua  cnap  soc zahist   urad gar linia energosvit centr zayn admin_poslugy_ck kab elektron service bud just

 

http://www.zoofirma.ru/