http://www.zoofirma.ru/
http://www.zoofirma.ru/

Відділ у справах сім’ї та молоді

Адреса: 20300, пл. Соборності, 1, м. Умань, Черкаська область

Телефон:  (04744) 3-70-84

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

 

Протоколи координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання

Пріоритетні напрямки роботи відділу:

  • національно- патрітичне виховання молоді;
  • підтримка студентського руху;
  • сприяння вирішенню проблем зайнятості, підтримка підприємницької діяльності молоді;
  • попередження негативних проявів і пропаганда здорового способу життя;
  • підтримка творчих ініціатив  талановитих та обдарованих молодих людей;
  • відродження національних  традицій;
  • залучення до співпраці громадських організацій та об'єднань для реалізації державної молодіжної політики;
  • правове виховання молоді, профілактика злочинності.

За статистичними даними в м. Умань проживає близько 25 тис. молодих людей віком від 14 до 35 років. Право на здобуття вищої освіти, розвитку інтелектуального і творчого потенціалу  студенти реалізовують  в 11 закладах вищої та професійно-технічної освіти міста І-ІV рівнів акредитації. Кількість студентів у 2018-2019 н.р. становить 18тис.104 особи.


Проект Академія молодіжного лідера, ініційований міським головою, реалізовується четвертий рік поспіль, під час якого молодь має змогу знайомитись із роботою органів місцевого самоврядування, різними установами, організаціями, а також брати участь у вирішені питань стосовно розвитку молодіжної політики.

В рамках проекту  учасники «академії» щороку мають можливість побувати у Верховній Раді України та дізнатися в чому полягає робота депутатів України.

Успішно працює та реалізовує власні проекти консультативно-дорадчий орган виконавчого комітету Уманської міської ради – Молодіжна рада.

Конкурс підприємницької діяльності серед молоді цьогоріч знову відбувся з метою поповнення Банку молодіжних ініціатив.

Головна мета заходу – сприяння розвитку молодіжного підприємництва в місті та реалізація власних проектів молодими людьми.

Вже традиційними стали зустрічі міського голови  з молоддю, де обговорюються теми: «Перспективи розвитку міста»,  «Актуальні проблеми та шляхи їх вирішення», «Розвиток молодіжної політики» та ін.

Лауреатом  обласної премії для молоді за розбудову молодіжної політики в  Черкаській області у 2019 році стала магістрантка Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, випускниця міського молодіжного проекту Академія молодіжного лідера, заступниця голови Молодіжної ради – Катерина Чупіна.

Традиційними стали нагородження активної, розумної, творчої та креативної молоді.

Одним із основних напрямків роботи відділу є національно-патріотичне виховання. Протягом року проводилась велика кількість заходів, молодіжні флешмоби: «З Україною в серці», акції: «Допоможи солдату», «Добра справа заради миру», Свічкова хода Пам’яті та ін. Традиційним стали зустрічі  учнівської та студентської молоді з воїнами – участиками АТО, матерями та рідними загиблих Героїв. Активно працює координаційна рада з питань національно-патріотичного виховання при виконавчому комітеті Уманської міської ради

З метою утвердження та пропаганди здорового способу життя, розвитку волонтерського руху спільно з благодійним фондом «Воля», організовано «круглі столи», тренінги, бесіди, вуличні акції, фестивалі: «Молодь за здоровий спосіб життя!», «Обери життя», «Почуй! Побач!», «Душею сповнений політ!», «Молодь обирає здоров’я» та ін.

Активно працюють волонтерські служби закладів вищої та професійно-технічної освіти, а також постійно долучаються до проведення загальноміських благодійних та інформаційних акцій.

Студентська молодь міста активно долучається до благоустрою, озеленення, прибирання міських територій та долучається до щорічних акцій «Чиста Умань», «Зробимо Україну чистою».

Молодь Умані активно  долучається до участі у Всеукраїнських програмах, як в нашому місті так і за його межами. Цього року на базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини було проведено Всеукраїнську молодіжну програму «Молодіжний працівник».

Також місто долучилось до Всеукраїнського проекту Фонду родини Богдана Гаврилишина «Молодь змінить Україну».

Делегація молоді взяла участь у ІІ Всеукраїнському форумі «Молодіжних працівників та працівниць».

http://www.zoofirma.ru/

president  Кабінет Міністрів України Черкаська обласна державна адміністрація AMUFond Min2 dsvv.gov.ua  cnap  soc zahist   urad gar linia energosvit centr zayn admin_poslugy_ck kab elektron service bud just

 

http://www.zoofirma.ru/