http://www.zoofirma.ru/
http://www.zoofirma.ru/
П'ятниця, 26 травня 2017 11:47

«За допомогою АМУ громади можуть донести своє бачення розвитку місцевого самоврядування на найвищі ешелони влади», – уманській міський голова Олександр Цебрій

Ваша оцінка
(0 голосів)

logo amu na sayt 71У червні 2017 року виповнюється 25 років Асоціації міст України. Ми звернулися до сільських, селищних та міських голів з проханням висловити свою думку щодо ролі АМУ у розвитку місцевого самоврядування в нашій країні, становленні спроможних громад.

На наші запитання відповідає Уманській міський голова Олександр Цебрій:
– Як змінилася АМУ за чверть століття?
– За цей час АМУ від об’єднання з 35 міст зросла до потужної організації, яка об’єднує на сьогодні більш ніж 80% міського населення України – 615 територіальних громад. В той же час якісно вирізняється структура організації від початкового проекту. Збільшено напрямки роботи та більш конкретизовані комітети, секції та спілки.

– Назвіть три головні риси АМУ.
– Асоціація міст України вдало представляє та захищає інтереси громад у Верховній Раді, Кабінеті Міністрів та інших органах центральної влади. По-друге, професійно розробляє пропозиції до Закону про Державний бюджет (враховуючи думку місцевих органів самоврядування) та сприяє їх затвердженню Парламентом України. По-третє, швидко та якісно надає інформаційну, організаційну та консультативно-експертну допомогу селам, селищам та містам, які є членами АМУ.

– Які переваги має орган місцевого самоврядування, який входить до АМУ? 
– Переваги членства в АМУ очевидні. Це участь в розробці законів України, що сприяють розвитку громади; допомога спеціалістів з питань бюджетної політики, житлово-комунального господарства, енергетичної безпеки, соціальної політики та міжнародних зв’язків; можливість участі у проектах АМУ. Важливим є те, що органи місцевого самоврядування мають можливість донести своє бачення розвитку місцевого самоврядування на найвищі ешелони влади через постійних представників АМУ у Верховній Раді та Кабінеті Міністрів України.

– Чи виправдовує сьогодні АМУ покладені на неї надії?
– На даний час АМУ є організацією не заполітизованою, професійною та з гарно побудованою структурою, що дає змогу нам, членам АМУ, користуватися в повному обсязі всіма можливостями цієї організації.

– Чого б ви побажали Асоціації на майбутнє?
– Побажання Асоціації: впроваджувати нові проекти, більше уваги зосередити на удосконаленні «бюджетних» законів, проводити частіше навчання, колегії, наради з представниками органів місцевого самоврядування, звернути увагу на соціальний захист посадових осіб місцевого самоврядування. Від імені Уманської міської ради та виконавчого комітету бажаю АМУ плідної співпраці з усіма містами України, професійного росту, вдалих проектів на благо розвитку територіальних громад.

За матеріалами сайту Асоціація міст України

https://www.auc.org.ua/novyna/za-dopomogoyu-amu-gromady-mozhut-donesty-svoye-bachennya-rozvytku-miscevogo-samovryaduvannya

Прочитано 1481 раз
http://www.zoofirma.ru/

president  Кабінет Міністрів України Черкаська обласна державна адміністрація AMUFond Min2 dsvv.gov.ua  cnap  soc zahist   urad gar linia energosvit centr zayn admin_poslugy_ck kab elektron service bud just

 

http://www.zoofirma.ru/