П'ятниця, 10 листопада 2017 15:06

Відбулось засідання постійної комісії з питань архітектури, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища

10 листопада відбулось засідання постійної комісії з питань архітектури, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища  на якому розглянули та обговорили проекти рішень: «Про розробку детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицею Визволителів і провулком Піківецьким», «Про розробку детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Гонти, Незалежності, Чехова та І.Богуна», «Про розробку детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Горького, Грушевського, провулками Аркаса і Молокова»,  «Про розробку детального плану території, обмеженої вулицями Енергетичною, Залізничною та Одеською залізницею», «Про розробку детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Лесі Українки, Миколи Хвильового, Аеродромною та ІІ провулком Лесі Українки», «Про розробку детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Тютюнника, Успенською, Незалежності, Осташівською, річкою Уманкою та Осташівським ставом», «Про розробку детального плану території промислових підприємств та житлової і громадської забудови, обмеженої вулицями Ушакова, Індустріальною і Тепличною та територією Одеської залізниці», «Про розробку детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Павлова, Інтернаціональною, Черняховського та провулком  Павлова», « Про розробку детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Пролетарською, М. Залізняка, Заводською, та провулком Пролетарським», « Про розробку детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Європейською, Великою фонтанною, Громова та провулком Садовим», «Про розробку детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Незалежності, Небесної сотні, Пугачова та Гайдамацькою», «Про розробку детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої провулками Проїзжим, Прохожим, вулицями Володимира Мономаха і Толстого», «Про затвердження детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Благовісною, Калнишевського та територією ставу Звірки», «Про затвердження детального плану території громадської та житлової забудови, обмеженої вулицями Миколи Хвильового, Калнишевського та Благовісною» та  «Про затвердження детального плану території громадської та житлової забудови, обмеженої вулицями Праці, Тичини, Південною, Шолом  Алейхема, Річною, Фортечною та провулком Кам’яним»,  а також розглянули перелік звернень громадян, юридичних та фізичних осіб.

В роботі комісії взяли участь  секретар ради Л.М. Кирилюк,  начальник відділу з питань комунальної власності та земельних відносин Н.В. Коломієць, завідувач сектору з питань комунальної власності та земельних відносин І.І. Гордієнко та начальник відділу архітектури, містобудування та кадастру О.В. Корніюк.