Четвер, 16 листопада 2017 14:06

Понад 1250 представників студентської молоді взяли участь у молодіжних спортивних іграх

У рамках заходу, що проводиться протягом навчального року молодь змагається у таких видах спорту: волейбол, баскетбол, міні – футбол, настільний теніс, гирьовий спорт, легка атлетика, шахи, легкоатлетичний крос, футбол.

У 2016-2017 навчальному році у молодіжних спортивних іграх міста Умані взяли   участь понад 1250 студентів.

А саме колективи фізичної культури:

Уманського професійного ліцею;Уманського професійного аграрного ліцею; Уманського обласного музичного училища імені Порфирія Демуцького, Уманського агротехнічного коледжу Уманського НУС, Уманського гуманітарно - педагогічного  коледжу імені Т.Г.  Шевченка, Уманського медичного коледжу, Уманського національного університету садівництва, Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

У нашому місті є добра традиція на передодні відзначення Дня студента урочисто підводити підсумки молодіжних спортивних ігор  серед навчальних закладів І-ІІ, ІІІ-ІV рівнів  акредитації та ліцеїв.

15 листопада у спортивній залі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини  відбулась ця урочиста подія.

Почесною грамотою Уманської міської ради був нагороджений викладач факультету фізичного виховання Сергій Ільченко.

Переможцями та призерами серед вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації стали:

1 місце - колектив фізичної культури Уманського гуманітарно – педагогічного коледжу імені Т.Г. Шевченка

2 місце - колектив фізичної культури агротехнічного коледжу Уманського НУС.

3 місце -  колектив фізичної культури Уманського медичного  коледжу.

Серед вищих навчальних закладів ІІІ-ІV  рівнів акредитації:

1  місце - колектив фізичної культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

2 місце - колектив фізичної культури Уманського національного університету садівництва.

Молодь у нашому місті дуже спортивна.  Ми пишаємось успіхами спортсменів, що прекрасно представляють свій навчальний заклад та місто Умань в обласних, державних та  міжнародних змаганнях.

Міцно тримають студенти перемоги у вільній боротьбі, гирьовому спорті, настільному тенісі, веслуванні на байдарках і каное, футболі, боксі.

Посвідчення про почесне спортивне  звання «Майстер спорту України» були  вручені:

1. Владиславу Карнауху - студенту ІІІ курсу, факультету фізичного виховання, Уманського державного педагогічного університету, вихованцю  відділення веслування на байдарках і каное Уманської ДЮСШ.
  2. Миколі Чаплоуцькому - студенту V курсу, факультету фізичного виховання, Уманського державного педагогічного університету, вихованцю відділення веслування на байдарках і каное Уманської ДЮСШ.

За активну участь у спортивному житті навчального закладу, популяризацію спорту серед молоді міста та з нагоди відзначення Дня Студента грамотами відділу з питань фізичної культури і спорту Уманської міської ради були нагороджені:

• Владислав Махотін, Інна Савчук, Олександр Кравченко, Юлія Якубенко, Марія Пилипинчук, Владислав Скакодуб, Максим Слободяник, Денис Задачін – (УНУС);
  • Людмила Ткаченко, Сергій Затуливітер, Олег Коновал, Іван Кравчук, Максим Попик, Владислав Шукайло – (Уманський державний педагогічний університет ім. Павла Тичини);
  • Іван Гережа, Ростислав Пристінський, Анастасія Лисак, Єлізавета Ветряк, Поліна Янчук, Оксана Білокур – (Уманський гуманітарно – педагогічний коледж).
  • Артур Боркан, Віталій Коваленко, Максим Музиченко – (Уманський агротехнічний коледж).
  • Роман Цимбал, Яна Снігур, Олександра Шаварин – (Уманський медичний коледж).
  • Артем Янцевич, Віталій Півторак, Валерій Півторак, Василь Майданюк – (Уманський аграрний професійний ліцей).
  • Владислав Каландій, Дмитро Завертаний, Андрій Кононенко, Анастасія Коваленко, Антоніна Куценко, Наталія Котенко – (Уманське обласне музичне училище імені Порфирія Демуцького).

Вітаємо переможців та бажаємо нових перемог!

Yes Yes