П'ятниця, 17 листопада 2017 10:03

Відбулось засідання постійної комісії з питань управління комунальною власністю

17 листопада відбулось засідання постійної комісії з питань управління комунальною власністю на якому розглянули та обговорили проекти рішень: «Про погодження Інвестиційної програми КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА  «УМАНЬВОДОКАНАЛ» УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ на 2018 р», «Про надання згоди на безоплатне приймання у комунальну власність територіальної громади міста Умань із державної власності майна», «Про безоплатну передачу на баланс УДМЛ основних засобів», «Про безоплатну передачу майна з балансу УКП «Уманьтеплокомуненерго» на баланс КП «Уманьводоканал»,а також розглянули перелік звернень громадян, юридичних та фізичних осіб щодо комунального майна.

В роботі комісії взяли участь  секретар ради Л.М. Кирилюк, начальник відділу з питань комунальної власності та земельних відносин Н.В. Коломієць та заступник директора з інформаційного супроводу та зв’язків з громадськістю Трум А.В.