Субота, 18 листопада 2017 09:15

Відбулось засідання постійної комісії з питань планування, бюджету і фінансів

17 листопада відбулось засідання постійної комісії з питань планування, бюджету і фінансів на якому розглянули проекти рішень «Про виконання міського бюджету м. Умань за 9 місяців 2017 року», «Про внесення змін до рішення міської ради від 23.12.2016 року № 3-22/7 „Про міський бюджет на 2017 рік», «Про затвердження  ПОЛОЖЕННЯ  ПРО ВІДДІЛ АУДИТУ ТА ФІНАНСОВОГО КОНТРОЛЮ УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ у новій редакції», «Про внесення змін до рішення Уманської  міської ради від 23.12.2016 р. № 6.6-22/7», «Про присвоєння рангу посадової  особи місцевого самоврядування», «Про затвердження заходів на виконання Комплексної програми підготовки посадових осіб місцевого самоврядування на 2018 рік ».

В роботі комісії взяли участь секретар міської ради Кирилюк Л.М. заступник міського голови, секретар виконавчого комітету Плотнікова Л.П., начальник відділу кадрової роботи та з питань нагород Самсій Л.П., заступник начальника фінансового управління Новосельцева І.Ю., начальник  відділу доходів фінансового управління Опенько В.А.