Понеділок, 20 листопада 2017 11:54

Уманчани стали переможцями в Чемпіонаті міста з футболу

18 листопада закінчився чемпіонат міста з футболу. В якому взяли участь: ФК «ДЮСШ», ФК «Дмитрушки», СК «Базис» (с. Кочубіївка), ФК «Педагогічний коледж», ФК «Ніка» (с. Родниківка), ФК «УДПУ», ФК «Уманьферммаш», ФК «Центр-Монтаж-Енерго», ФК «УНУС», ФК «Ятрань-80».

«Дякую усім дитячим, аматорським, ветеранським, дівочим, жіночим командам міста, що підтримують імідж Умані як футбольної столиці Черкащини. Міська влада підтримує цей спортивний напрямок. Щороку з міського бюджету виділяються кошти на міську програму розвитку футболу у місті», - сказав міський голова Олександр Цебрій.

Кубками, медалями, грамотами, цінними призами від федерації футболу міста Умані та відділу з питань фізичної культури і спорту Уманської міської ради нагороджені:

1 місце – ФК «Центр-Монтаж-Енерго»;

2 місце – ФК «Уманьферммаш»;

3 місце – ФК «Уманський державний педагогічний університет».

Гравці отримали нагороди у номінаціях:

«Кращий воротар» - Тарас Дмитрук - ФК «Центр-Монтаж-Енерго»;

«Кращий нападник» - Артем Король - ФК «Уманьферммаш»;

«Кращий захисник» - Владислав Тастанкулов – ФК «УДПУ»;

«Найстарший гравець» - Валерій Ковальчук - ФК «Уманьферммаш»;

«Кращий арбітр» - Роман Ястремський.

Організатори та учасники змагань висловлюють подяку суддям чемпіонату: Олександру Мамбику, Роману Ястремському, Олегу Тріфонову, Олександру Мельнику за якісне суддівство.

Вітаємо переможців!

Yes Yes