Понеділок, 20 листопада 2017 17:03

Міжнародний день студента

З нагоди Міжнародного дня студента відбулась зустріч студентського активу вищих навчальних закладів міста Умані з очільником міста Олександром Цебрієм.

З щирими вітальними словами до лідерів студентського самоврядування звернулись: міський голова Олександр Цебрій, заступник міського голови Жанна Лозінська, начальник відділу у справах сім’ї та молоді Наталія Вдовиченко, депутат міської ради Валентин Поліщук.

За активну участь в реалізації молодіжної політики, загальноміських заходах подяками міського голови м. Умань нагороджені: Денис Балицький, Аліна Вахоцька, Марія Дишлева, Володимир Жук, Олександр Короташ, Анна Крайнова, Дар’я Крайнова, Михайло Красовський, Анастасія Лисак, Валентин Майстренко.

Відповідно до клопотань вищих навчальних закладів, за активну участь у громадському житті, відмінне навчання цінними подарунками були нагороджені: Олександр Букань, Аліна Варич,  Єлизавета Ветряк, Анна Зубіцька, Юлія Остроушко, Наталія Сидоренко, Ірина Слободяни, Софія Снігур, Ліана Ціліцінська, Марія Янцевич.

«Від Вашої небайдужої життєвої позиції, активної участі у суспільних перетвореннях залежить майбутнє міста і країни. Тож, бажаю Вам сміливо висловлювати свої ідеї, ініціювати й реалізовувати нові проекти, ставити мету і досягати її», - сказав міський голова Олександр Цебрій.

Yes