Вівторок, 21 листопада 2017 16:50

Відбулось засідання постійної комісії з питань депутатської діяльності, інформаційної політики, захисту прав громадян

21 листопада відбулось засідання постійної комісії з питань депутатської діяльності, інформаційної політики,  захисту прав  громадян,законності та  правопорядку, на якому було розглянуто  проекти рішень: «Про роботу виконавчого комітету Уманської міської ради за І півріччя 2017 року»,  «Про затвердження  Положення про Архівний відділ Уманської міської ради в новій редакції», «Про Реєстр територіальної громади м. Умань», «Про представництво  на загальних зборах засновників РЕДАКЦІЇ ГАЗЕТИ «УМАНСЬКА ЗОРЯ», «Про представництво  на загальних зборах засновників РЕДАКЦІЯ РАДІОМОВЛЕННЯ м. УМАНІ ТА УМАНСЬКОГО РАЙОНУ», «Про затвердження списку присяжних Уманського міськрайонного суду Черкаської області.» та «Про дострокове припинення повноважень депутата  Уманської міської ради VІI скликання»

На засіданні були присутні секретар міської ради Кирилюк Л.М., заступник міського голови, секретар виконавчого комітету Плотнікова Л.П. та начальник юридичного відділу Гришак А.М.