Вівторок, 21 листопада 2017 16:52

У День Гідності та Свободи в Умані відкрили меморіальну дошку

Пам’ять – найкраща шана загиблим героям.

21 листопада в Уманському агротехнічному коледжі відкрито меморіальну дошку пам’яті випускників навчального закладу, які загинули в зоні проведення антитерористичної операції:

• Віталія Кравченка;
  • Андрія Миронюка;
  • Олега Орлова;
  • Дмитра Пожарського;
  • Володимира Рижака;
  • Анатолія Слонського.

Участь у відкритті пам’ятної дошки взяли рідні та близькі загиблих, побратими, волонтери, студентська молодь та громадськість міста.

«Символічно, що цей захід відбувається у День Гідності та Свободи. Адже ці молоді хлопці з гідністю і честю стали на захист рідної землі, до кінця виконали свій обов’язок. І ми зобов’язані зробити життя в нашій державі гідним заради тих, хто поклав своє життя за свободу, суверенітет та цілісність України», - сказав міський голова Олександр Цебрій.

Також учасники мітингу поклали квіти на могили уманчан, які загинули на сході України, та до пам’ятних місць, що уособлюють волелюбність українського народу.

Yes