Вівторок, 28 листопада 2017 10:08

Колектив «Крок вперед» здобув перемогу на Всеукраїнському хореографічному конкурсі "Kids Will Dans Fest"

25-26 листопада 2017 року в м.Києві проходив V Всеукраїнський ювілейний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва "Kids Will Dans Fest".

Десятки колективів зі всієї України з'їхались до столиці, щоб позмагатись у своїй танцювальній майстерності. Переможців конкурсу визначало високоповажне журі, у складі якого були викладачі профільних дисциплін київських вузів, зокрема університету ім.Грінченка, естрадно-циркової академії, університету культури і мистецтв, університету ім.Драгоманова тощо. Достойно представив на  цьому конкурсі своє рідне місто хореографічний колектив «Крок вперед». Колектив представив на розсуд журі 5 прем'єрних постановок. Учасники вибороли три  - 1 місця, одне  - 2 місце та у підсумку - головну нагороду фестивалю ГРАН ПРІ!

"Крок вперед" не зупиняється на досягнутому. Вже 2 грудня колектив запрошує всіх любителів мистецтва танцю до уманського МБК на свій звітний концерт, присвячений 7-річчю колектива, а вже 9 грудня планує представляти Умань на Чемпіонаті України з хореографічного мистецтва.