http://www.zoofirma.ru/
http://www.zoofirma.ru/
Понеділок, 04 грудня 2017 16:47

План проведення тренування органів управління та сил цивільного захисту міста Умань

Ваша оцінка
(2 голосів)

Шановні уманчани!

Відділ з питань цивільного захисту та оборонно-мобілізаційної роботи Уманської міської ради звертається до мешканців вулиць: Теплична, Дерев’янка, Ватутіна, Ушакова, Нахімова, Короленка, Індустріальної та провулків: Ватутіна та Короленка.

7 грудня з 11.00 - 15.00 год. будуть проходити тренування з евакуації мешканців даних вулиць та провулків у разі виникнення надзвичайної ситуації на складах боєприпасів військової частини А 1588 с.Розсішки.

Збірний пункт евакуації розташований за адресою вул. Короленка, 14 (ДНЗ № 4). Перевезення евакуйованих буде здійснюватися автобусами до пункту приймання евакуації: вул. Герцена, 5 (ЗОШ №3).

Витримуйте спокій і порядок.

Нагадуємо правила поведінки при надзвичайних ситуаціях: відключіть світло, газ, воду, загасіть вогонь в печах. Візьміть з собою необхідні речі, документи, запаси продуктів харчування і води з розрахунку на 2-3 доби.

Уважно стежте за повідомленнями відділу з питань цивільного захисту та оборонно - мобілізаційної роботи Уманської міської ради.

 

Прочитано 2093 раз
http://www.zoofirma.ru/

president    Кабінет Міністрів України   Черкаська обласна державна адміністрація  Fond Min2  dsvv.gov.ua  cnap  soc zahist   urad gar linia energosvit admin_poslugy_ck

 

http://www.zoofirma.ru/