Вівторок, 05 грудня 2017 17:16

В Умані відбулись урочистості до Міжнародного дня волонтерів

Щороку, 5 грудня, у світі відзначають Міжнародний день волонтера. З цієї нагоди сьогодні в Уманській міській раді відбулись урочистості.

За поданням Уманської міської ради відзнаками Президента України за гуманітарну участь у антитерористичній операції нагородили:

• Сергія Мельника - голова Уманської міськрайонної волонтерської організації «Разом»;
  • Світлану Скляренко - координатор Уманської міськрайонної волонтерської організації «Разом»,
  • Ольгу Ситник - голова волонтерського Центру «До Перемоги»,
  • Інну Безпалько - заступник голови волонтерського Центру «До Перемоги»,
  • Євгенія Пухальського - голова Уманського Центру «Допомога армії».

Також, за вагомий особистий внесок у підтримку та сприяння волонтерській діяльності, всебічну вагому допомогу військовослужбовцям в зоні проведення антитерористичної операції, їх родинам та з нагоди Міжнародного Дня волонтера нагороджені:

• Наталія Зрайченко - член волонтерського Центру «Допомога армії»;
  • Тетяна Мельник - член Уманської міської громадсько-волонтерської організації «Разом»;
  • Олена Постригань - член Уманської міської громадсько-волонтерської організації «Разом»;
  • Галина Ребенок - член Уманської міської громадсько-волонтерської організації «Разом»;
  • Валентина Степаненко - член Уманської міської громадсько-волонтерської організації «Разом»;
  • Анжела Миронова - член Уманської міської громадсько-волонтерської організації «Разом»;
  • Людмила Буніна - член міськрайонного волонтерського Центру «До Перемоги»;
  • Тимофій Колесник - член міськрайонного волонтерського Центру «До Перемоги» ;
  • Оксана Бовкун - член міськрайонного волонтерського Центру «До Перемоги» ;
  • Колектив Уманського медичного коледжу;
  • Колектив Державного навчального закладу «Уманський професійний ліцей».

«Волонтерство – надзвичайно важлива складова громадянського суспільства.  Особливо важко переоцінити роль волонтерської діяльності в умовах, коли на нашу землю прийшла війна. Вся країна згуртувалась для допомоги бійцям, що у зоні АТО захищають територіальну цілісність та суверенітет нашої держави.

Умань не є виключенням. Громадські організації, установи, заклади, підприємства, приватні підприємці, студенти, школярі, пенсіонери, люди з обмеженими фізичним можливостями – всі об’єдналися та самовіддано проводять свою роботу для допомоги нашим захисникам», - сказала заступник міського голови Жанна Лозінська.

Yes