Середа, 06 грудня 2017 16:50

Уманський краєзнавчий музей святкує сторіччя

5 грудня в міському музичному училищі  ім. П. Демуцького відбулося святкування 100-річчя  Уманського  краєзнавчого музею. На свято завітало багато гостей.

Під час урочистостей, музей отримав багато теплих слів, побажань, подарунків та нагород.

З вітальним словом до усіх присутніх звернулась заступник міського голови Жанна Лозінська, яка привітала працівників музею зі святом та вручила подарунки та грамоти  від  виконавчого комітету Уманської міської ради.

Директор  музею Наталія Білоус розповіла про історію закладу, засновників та подальшу його долю.

«Етапи розвитку і становлення краєзнавчого музею тривалі та складні. Практично з дня заснування працівниками музею приділяється значна увага науковим дослідженням, патріотичному вихованню та збереженню народних традицій. Завдяки колективу закладу зберігається пам’ять поколінь, об’єднуючи її в один ланцюжок історичної правди. Не має майбутнього той народ, який не пам’ятає своєї історії», - сказала заступник міського голови Жанна Лозінська.

По завершенню гостей чекав святковий концерт.

Yes