П'ятниця, 05 січня 2018 12:15

Фестиваль колядок та щедрівок у БДЮТ

4 січня у залі міського Будинку дитячої та юнацької творчості гуртківців закладу та учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста об’єднав фестиваль колядок та щедрівок.

Різдво в Україні завжди було прийнято зустрічати особливо, дотримуючись безлічі традицій. А найулюбленіша традиція на різдвяні свята у дітей – це співати колядки,  щедрівки та отримувати за них подарунки.

У традиційному фестивалі крім гуртківців БДЮТ взяли участь учні ЗОШ №№ 3, 4, 5, 9, 11, СШ № 12, НВК № 6. Колядки, щедрівки, засівалки, виконані дітьми, віншували та бажали, щоб всі дні нового року для жителів міста були світлими та щедрими на радісні події.

Гуртківці закладу та учні загальноосвітніх навчальних закладів міста отримали солодкі подарунки.

Ось так проходять зимові канікули у БДЮТ.

Приєднуйтесь!

Yes Yes Yes Yes