Середа, 10 січня 2018 07:58

В Умані відкрили Різдвяний вертеп «Нова радість стала»

7 січня біля головної ялинки міста відбулося відкриття Різдвяного вертепу «Нова радість стала». Ініціатором проекту стала уманська художниця Одарка Дьома-Пісна, організовано свято відділом культури Уманської міської ради.

З привітальним словом до усіх присутніх звернулась заступник міського голови Жанна Лозінська: «Щиро вітаю Вас та Ваші родини з Різдвом Христовим! Це свято пробуджує найсвітліші почуття і помисли, об'єднує нас навколо ідеалів добра, любові та милосердя. Маю надію, що любов до нашого міста, прагнення зробити його кращим буде і надалі слугувати усім нам головним пріоритетом на майбутнє».

Усі бажаючі мали змогу відчути справжню атмосферу Різдва завдяки театралізованому оформленню вертепу. Адже вертеп - одна із найяскравіших традицій Різдва, яку українці бережуть протягом багатьох століть.

Зробити святкування кращим та яскравішим допомогли такі колективи, як: ансамбль «Дивограй» та «Дивограйчик» музичної школи №1, вокальне чоловіче тріо «Гонта», народний аматорський театр малих форм «Реверанс».

Yes