Середа, 10 січня 2018 15:27

Чергове засідання виконавчого комітету Уманської міської ради відбулося 10 січня, на якому було розглянуто 16 питань.

Зокрема, на засіданні члени виконкому затвердили графіки руху пільгових автобусів міськими автобусними маршрутами загального користування в м. Умань на 2018 рік.

Було погоджено склад спостережної комісії при виконавчому комітеті Уманської міської ради у новій редакції.

Члени виконавчого комітету ухвалили титульні списки об’єктів відділу житлово-комунального господарства Уманської міської ради, видатки для яких будуть проводитись у 2018 році.

Розглянуто питання про відзначення державною нагородою України та Почесною грамотою виконавчого комітету Уманської міської ради.

Крім того, члени виконкому погодили надання одноразової адресної матеріальної допомоги окремим громадянам тощо.