http://www.zoofirma.ru/
http://www.zoofirma.ru/
Середа, 10 січня 2018 16:49

Громадянська освіта вихованців уманської СЮТ

Ваша оцінка
(2 голосів)

Вирує життя гуртківців станції юних техніків не тільки на базі станції, філіях, а й за межами закладу.

Колектив, вихованці та батьківська громада СЮТ розуміють, що світ тримається на добрі та на гарних вчинках. Тому не варто просто говорити про добро та чекати його від інших. Гуртківці СЮТ своїми корисними справами намагаються зробити світ кращим.

Вихованці відвідують виставки державного історико-архітектурного заповідника «Стара Умань», присвячені бойовим подіям на сході нашої країни, адже це невичерпне джерело набуття громадянської освіти та можливість реалізувати себе, працюючи на благо суспільства. Це й акції зі збору дитячих виробів, пластмасових кришечок, речей для бійців АТО.

Діти виготовляють своїми руками поробки, пишуть маленькі листівки, створюють власні привітальні проекти з наступаючими Новорічними та Різдвяними святами. Вже вкотре, вихованці станції передали подарунки для воїнів АТО у міський волонтерський штаб.

Ця доброзичлива діяльність допомагає вихованцям усвідомити свою громадянську позицію, внести свою маленьку часточку у добрі справи.

Yes Yes

Yes Dobri-spravy-zastavka.jpg

Прочитано 353 раз
http://www.zoofirma.ru/

president  Кабінет Міністрів України Черкаська обласна державна адміністрація AMUFond Min2 dsvv.gov.ua  cnap  soc zahist   urad gar linia energosvit centr zayn admin_poslugy_ck

 

http://www.zoofirma.ru/