Понеділок, 15 січня 2018 12:51

Засідання клубу ветеранів війни та праці «Надвечір’я»

11 січня в актовій залі медичного коледжу відбулось традиційне засідання клубу ветеранів війни та праці «Надвечір'я» з нагоди новорічних свят.

На засідання завітала заступник міського голови Жанна Лозінська, перший заступник начальника Уманського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Черкаської області Оксана Лук’янова, Олександр Безсмертний – голова Уманської ради ветеранів, Микола Васильчук – головний лікар КП «Центр первинної медико-санітарної допомоги», Андрій Трум – фахівець із зв’язків з громадськістю КП «Уманьводоканал».

За дорученням міського голови Олександра Цебрія заступник міського голови Жанна Лозінська розповіла пенсіонерам про пріоритетні напрямки  та плани міської влади на 2018 рік.

Жанна Петрівна вручила почесну грамоту Фонду соціального захисту інвалідів Лідії Волошиній – голові Уманської громадської організації осіб з інвалідністю «Довіра».

Найвищою відзнакою Організації ветеранів України «Почесний ветеран України» з занесенням в Книгу пошани ветеранів України нагородили Миколу Бесераба – члена президії міської ради ветеранів, голову комітету Збройних сил і Внутрішніх справ України.

Відзнакою організації ветеранів міста «Почесний ветеран міста Умань» нагородили Миколу Паліводу – члена міської ради ветеранів.

З нагоди новорічних свят в Будинку Милосердя відбувся шахово-шашковий турнір. Грамотами та продуктовими наборами нагороджено: Євгенія Шабанова, Миколу Яковлева, Василя Балаклеєва.

Перший заступник начальника Уманського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Черкаської області  Оксана Лук’янова ознайомила пенсіонерів зі змінами в пенсійному законі, зокрема щодо осучаснення пенсій з 1 жовтня 2017 року, про нові умови в призначенні пенсій за віком з 1 січня 2018 року та про мінімальні розміри пенсій.

Головний лікар КП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Микола Васильчук проінформував ветеранів про особливості медичної реформи в Україні.

По закінченню своїм співом присутніх порадував ансамбль «Катюша».

Yes