Вівторок, 23 січня 2018 12:41

Відбулось засідання постійної комісії з питань розвитку виробництва, підприємництва, інвестиційної та зовнішньо - економічної політики

23 січня  відбулось  засідання постійної комісії з питань розвитку виробництва, підприємництва, інвестиційної та зовнішньо - економічної політики на якому розглянули проекти рішень  «Про доповнення до Плану діяльності Уманської міської ради та її виконавчого комітету з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік» та « Про внесення змін до Правил розміщення зовнішньої реклами на території м. Умань»

В роботі комісії взяли участь  секретар ради Л.М. Кирилюк, заступник міського голови Ю.Ю., Малішевська та  начальник відділу архітектури, містобудування та кадастру О.В. Корніюк.