Середа, 24 січня 2018 12:31

Відбулось засідання постійної комісії з питань управління комунальною власністю

24 січня відбулось засідання постійної комісії з питань управління комунальною власністю на якому розглянули та обговорили проекти рішень: «Про передачу  УМАНСЬКОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «УМАНЬТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» основних засобів та витрат на капітальний ремонт», «Про передачу УМАНСЬКОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «КОМУНАЛЬНИК» витрат на капітальний ремонт вулично-дорожньої мережі», «Про передачу   витрат відділу культури Уманської міської ради, понесених на капітальний ремонт УДШМ №1», «Про передачу КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «УМАНСЬКЕ РЕМОНТНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ №3» витрат на капітальний ремонт (заміну) дверних та віконних блоків в під’їздах житлових будинків», «Про передачу ОСББ « Кам’яний 4» витрат на капітальний ремонт (заміну) дверних та віконних блоків в під’їздах житлового будинку за адресою: пров. Кам’яний,4», «Про передачу КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «УМАНСЬКЕ РЕМОНТНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ №3» витрат на капітальний ремонт пасажирських ліфтів в житлових будинках,  «Про передачу КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «УМАНСЬКЕ РЕМОНТНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ №3» витрат на встановлення комерційних вузлів обліку теплової енергії в приміщеннях  житлових будинків», «Про надання в безоплатне користування Уманській МРОТЧХ нежитлових приміщень в будівлі за адресою: вул. Незалежності, 7», «Про перелік об'єктів комунальної власності територіальної громади міста Умані, які підлягають приватизації у 2018 році та умови їх продажу та ряд звернень юридичних осіб «Про надання КП «Уманське РЕУ №3» згоди на списання з балансу одноповерхових багатоквартирних будинків».

В роботі комісії взяли участь  секретар ради Л.М. Кирилюк, заступник міського голови Ю.Ю. Малішевська,  начальник відділу з питань комунальної власності та земельних відносин Н.В. Коломієць та  заступник начальника відділу житлово-комунального господарства Загородній В.Б.