П'ятниця, 26 січня 2018 12:03

Відбулось засідання постійної комісії з питань архітектури, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища

26 січня відбулось засідання постійної комісії з питань архітектури, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища на якому розглянули та обговорили  проекти рішень: «Про розробку детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Визволителів, Шкільною, Батуринською та Коцюбинського», «Про розробку детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Грушевського, Теліги Олени та провулками Любові і Тихим», «Про розробку детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Інтернаціональною, Київською, Маяковського та Лермонтова», «Про розробку детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Козацькою, Михайлівською, Каштановою, провулком Каштановим та територією кладовища  «Звенигородське передмістя», «Про розробку детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Костельною, Грушевського, Горького, Європейською, Кизила Андрія та Слонського Анатолія», «Про розробку детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Михайлівською, Козацькою, Одеською та Вишиваною», «Про розробку детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Пілотів, IX Східною, Аеродромною та ІІ провулком Лесі Українки», «Про розробку детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Садовою, Гоголя, Малою садовою та Олександрівською», «Про розробку детального плану території промислової забудови, обмеженої вулицями Тепличною, Індустріальною та Одеською залізницею», «Про розробку детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Успенською та Матросова», «Про розробку детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Михайлівською, Першотравневою та провулком Січневим», а також перелік звернень громадян, юридичних та фізичних осіб.

В роботі комісії взяли участь  секретар ради Л.М. Кирилюк,  завідувач сектору з питань комунальної власності та земельних відносин І.І. Гордієнко, головний спеціаліст відділу з питань комунальної власності та земельних відносин О.П. Скакун та начальник відділу архітектури, містобудування та кадастру О.В. Корніюк.