Вівторок, 30 січня 2018 16:33

Відбулась 44 чергова сесія Уманської міської ради

30 січня під головуванням міського голови Олександра Цебрія відбулась 44 чергова сесія міської ради VІІ скликання, на якій були розглянуті наступні питання:

1. Про звіт міського голови за 2017 рік.
  2. Про затвердження звіту про використання коштів цільового фонду Уманської міської ради за 2017 рік.
  3. Про внесення змін до рішення міської ради від 23.12.2016 року № 3-22/7 „Про міський бюджет на 2017 рік”.
  4. Про затвердження звіту про використання коштів резервного фонду міського бюджету за період з 01 січня по 31 грудня 2017 року.
  5. Про внесення змін до рішення міської ради від 21.12.2017 року № 2-42/7 «Про міський бюджет на 2018 рік».
  6. Про програму «Молодь Умані» на 2017-2020 роки в новій редакції.
  7. Про затвердження міської Програми забезпечення мобілізаційної готовності та мобілізації, створення матеріально-технічного резерву щодо попередження і ліквідації надзвичайних ситуацій у мирний час та особливий період на 2018– 2019 роки.
  8. Про внесення змін до рішення Уманської міської ради від 04.2016  року     № 3.1-10/7 «Про міську програму щодо забезпечення житлом дітей-сиріт,  дітей, позбавлених батьківського піклування та  осіб з їх числа на 2016-2018 роки».
  9. Про доповнення до Плану діяльності Уманської міської ради та її виконавчого комітету з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік.
  10. Про затвердження Положення про службові відрядження в межах України та за кордон працівників виконавчих органів Уманської міської ради.
  11. Про передачу УКП «Уманьтеплокомуненерго» основних засобів та витрат на капітальний ремонт.
  12. Про передачу УКП «Комунальник» витрат на капітальний ремонт вулично-дорожньої мережі.
  13. Про передачу витрат відділу культури Уманської міської ради, понесених на капітальний ремонт УДШМ №1.
  14. Про передачу КП «Уманське ремонтно-експлуатаційне управління №3» витрат на капітальний ремонт (заміну) дверних та віконних блоків в під’їздах житлових будинків.
  15. Про передачу ОСББ « Кам’яний 4» витрат на капітальний ремонт (заміну) дверних та віконних блоків в під’їздах житлового будинку за адресою: пров. Кам’яний,
  16. Про передачу КП «Уманське ремонтно-експлуатаційне управління №3» витрат на капітальний ремонт пасажирських ліфтів в житлових будинках.
  17. Про передачу КП «Уманське ремонтно-експлуатаційне управління №3» витрат на встановлення комерційних вузлів обліку теплової енергії в приміщеннях  житлових будинків.
  18. Про внесення змін до Правил розміщення зовнішньої реклами на території м. Умань.
  19. Про надання в безоплатне користування Уманській МРОТЧХ нежитлових приміщень в будівлі за адресою: вул. Незалежності, 7.
  20. Про надання КП «Уманське ремонтно-експлуатаційне управління №3» згоди на списання з балансу одноповерхових багатоквартирних будинків.
  21. Про перелік об'єктів комунальної власності територіальної громади міста Умані, які підлягають приватизації у 2018 році та умови їх продажу.
  22. Про розгляд звернень фізичних та юридичних осіб з питань надання в оренду та поновлення (продовження) терміну користування земельними ділянками.
  23. Про розгляд звернень фізичних та юридичних осіб з питань регулювання земельних відносин,

та інші.

На сесії були присутні 30 депутатів міської ради, члени виконавчого комітету, керівники структурних підрозділів органів місцевого самоврядування та виконавчих органів, представники засобів масової інформації.