Середа, 07 лютого 2018 14:45

Соціальний захист уманчан на контролі міського голови

Днями в Умані були укладені додаткові угоди з перевізниками, які обслуговують міські автобусні маршрути загального користування.

Відповідно до статей 7, 31, 37, 42 Закону України «Про автомобільний транспорт» пункт розділу 2 «Обов’язки сторін» було викладено в новій редакції:

«Перевізник забезпечує безкоштовний проїзд пільгових категорій пасажирів згідно з законодавством України та без перешкод надає право безкоштовного проїзду на всіх без винятку міських автобусах наступним категоріям населення, а саме:

• інвалідам війни;
  • учасникам бойових дій;
  • членам сімей загиблих учасників антитерористичної операції;
  • інвалідам з числа учасників ліквідації аварії на ЧАЕС І та ІІ категорії;
  • інвалідам по зору І та ІІ групи, та супроводжуючі особи інвалідів по зору І групи (не більше 1 супроводжуючого);
  • членам товариства УТОГ;
  • соціальним робітникам та фахівцям із соціальної роботи Центру соціальних послуг, при пред’явленні оригіналу посвідчень з фото;
  • дітям віком до 7-ми років».

Укладання додаткових угод було одним із доручень, які міський голова Олександр Цебрій дав під час наради з перевізниками щодо пільгового перевезення пасажирів, яка відбулась 15 січня.

Наразі в нашому місті діє 22 автобусних маршрути, на яких здійснюють перевезення 9 перевізників.

Якщо ви стали свідком порушення прав пільгових категорій населення в громадському транспорті, телефонуйте за номером: 3-72-78 (відділ економічного розвитку Уманської міської ради).