Середа, 07 лютого 2018 16:15

Оперативна інформація про погіршення погодних умов на Черкащині

За інформацією Черкаського обласного центру з гідрометеорології внаслідок впливу активного циклону на Черкащині очікуються складні погодні умови:

Вдень 8 лютого прогнозуються сильні опади у вигляді дощу та мокрого снігу, місцями ожеледь, налипання мокрого снігу, посилення вітру до 15-20 м/м.

Впродовж 9 лютого - сильний сніг, мокрий сніг, налипання мокрого снігу, хуртовини (приріст снігового покриву 10-20 см), на дорогах ожеледиця, у східних районах області - посилення вітру до 15-20 м/с.

Температура повітря в цей період коливатиметься впродовж доби від 2 º морозу до 3 º тепла.

Такі складні погодні умови можуть призвести до суттєвого ускладнення руху транспорту, порушення зв’язку та енергопостачання населених пунктів, ускладнень роботи комунальних служб.