http://www.zoofirma.ru/
http://www.zoofirma.ru/
Понеділок, 12 лютого 2018 10:21

Уманський НУС – серед лідерів аграрної освіти України у світовому рейтингу

Ваша оцінка
(0 голосів)

Початок кожного року цікавий тим, що це пора підведення підсумків. І саме в цей час кожен має змогу не лише усвідомити переваги та прогалини у своїй діяльності у недалекому минулому, а й окреслити перспективи та прерогативи на майбутнє.

Інформацію для таких роздумів надають численні рейтинги, які демонструють розвиток навчального закладу у порівнянні з іншими вітчизняними освітніми інституціями за сферою надання освітніх послуг, регіоном, в цілому по Україні.

З цієї позиції цікавим і пізнавальним є рейтинг Webometrics, що складається Національною дослідницької радою Іспанії – однією з найбільших наукових установ Європи. У даному ранжуванні, що ведеться, починаючи з 2004 року, беруть участь 24 тисячі вищих навчальних закладів світу. Серед ключових критеріїв, за якими досліджують діяльність освітніх установ, – показники цитованості у мережі Інтернет і базі даних Scopus, а також рівень відкритості доступу користувачів до результатів досліджень і матеріалів, пов’язаних з усіма сферами діяльності навчального закладу.

За даними цьогорічного вищезгаданого рейтингу аграрних ВНЗ України Уманський національний університет посідає другу позицію з 20 подібних освітніх установ. В цілому ж по Україні Уманський НУС посів 38 позицію, а в загальносвітовому переліку – 5125 місце.

Даний показник є свідченням високого рівня діяльності нашого навчального закладу та значними перспективами розвитку на теренах як вітчизняного, так і світового ринку освітніх послуг.

Прес-центр Уманського НУС

 

Прочитано 351 раз
http://www.zoofirma.ru/

president  Кабінет Міністрів України Черкаська обласна державна адміністрація AMUFond Min2 dsvv.gov.ua  cnap  soc zahist   urad gar linia energosvit centr zayn admin_poslugy_ck

 

http://www.zoofirma.ru/