Понеділок, 12 лютого 2018 17:13

«НЕ БУДЬ БАЙДУЖИМ» – девіз міського конкурсу соціальних проектів

Нещодавно на базі УДПУ імені Павла Тичини відбувся вирішальний етап міського Конкурсу соціальних проектів «RAZOM» у якому взяли участь учні 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста Умань. Співорганізаторами Конкурсу виступили факультет соціальної та психологічної освіти УДПУ імені Павла Тичини, відділ освіти Уманської міської ради.

Метою даного заходу є надати учнівській молоді можливість не лише висловити своє ставлення до соціальних проблем, але й зробити власний внесок у їх вирішення. Всього на Конкурс надійшло близько 30 робіт зі шкіл міста, до ІІ туру було відібрано 13 кращих проектів.

Конкурсанти захищали розроблені ними проекти за такими тематичними напрямками: «Моя сім’я – моє багатство»; «Розумне суспільство проти насильства»; «Українці – нація здорових людей»; «Гарна освіта сьогодні – справжній професіонал завтра»; «Чиста планета починається із кожного з нас»; «Ми – за МИР». Кожен фіналіст Конкурсу намагався аргументовано, залучаючи яскраві медіа-презентації та наукові викладки, переконати журі, що розроблений ним соціальний проект вартий перемоги.

Після завершення презентацій-захистів та бурхливого обговорення, журі винесло свій вердикт:

- у номінації «Оригінальність оформлення проекту» - Альона Лобода (Уманський НВК «Загальноосвітня школа І–ІІІ ст. №7 – колегіум») та Юлія Чеканюк ( Уманська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8);

- у номінації «Переконливий оратор» - Ірина Філіпчук (Уманська спеціалізована школа І-ІІІ стуенів №12 з поглибленим вивченням англійської мови), Артур Білокур («УМАНСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС «ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА I-III СТУПЕНІВ №10 – МЕДИЧНА ГІМНАЗІЯ»)та Аріна Мухіна (Уманська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №12 з поглибленим вивченням англійської мови);

- у номінації «Творчість та неординарність підходу до вирішення соціальної проблеми» – Ігор Малюга (Уманська ЗОШ І-ІІІ ступенів №9), Дарія Чаплюк (Юрківський НВК «Дошкільний навчальний заклад ЗОШ І-ІІІ ступенів» Уманського району);

- у номінації «Змінити світ на кращий» – Володимир Солоп та Олександра Башинська (Уманська ЗОШ І – ІІІ ступенів №3), Аліна Ямчук (Уманська ЗОШ І – ІІІ ступенів №11 ім. М.П. Бажана)

Переможці отримали дипломи та цінні подарунки.

Yes