Середа, 21 лютого 2018 08:04

Засідання постійних комісій

20 лютого відбулось засідання постійної комісії з питань депутатської діяльності, інформаційної політики, захисту прав громадян, законності та правопорядку, на якому розглянули проект рішення «Про припинення шляхом ліквідації Редакції радіомовлення м. Умані та Уманського району».

В роботі комісії взяли участь секретар міської ради Л.М.Кирилюк та спеціаліст І категорії юридичного відділу Н.Л. Щербак.

20 лютого відбулось засідання постійної комісії з питань планування, бюджету і фінансів, на якому розглянули проекти рішень «Про виконання міського бюджету м. Умань за 2017 рік» та «Про внесення змін до рішення міської ради від 21.12.2017 року № 2-42/7 «Про міський бюджет на 2018 рік».

В роботі комісії взяли участь начальник фінансового управління А.В.  Петриченко, заступник начальника фінансового управління І.Ю. Новосельцева та начальник відділу планування доходів та фінансування установ виробничої сфери фінансового управління В.А.Опенько.

20 лютого відбулось засідання постійної комісії з питань управління комунальною власністю, на якому розглянули проекти рішень «Про затвердження розподільчого балансу», «Про затвердження  передавального акта основних засобів, інших необоротних матеріальних активів, нематеріальних активів та іншого майна КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «УМАНСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ» КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «УМАНСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ», «Про передачу   витрат КОМУНАЛЬНОМУ ЗАКЛАДУ «УМАНСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ», понесених на капітальний ремонт», «Про передачу   витрат відділу охорони здоров’я  Уманської міської ради, понесених на капітальний ремонт», «Про передачу  УМАНСЬКОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «КОМУНАЛЬНИК» дорожніх огороджувальних конструкцій та автобусних зупинок», «Про передачу  КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «УМАНСЬКЕ РЕМОНТНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ №3» дитячих  спортивних  майданчиків», «Про передачу  УМАНСЬКОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «КОМУНАЛЬНИК» витрат за 2016 рік, понесених  на капітальний ремонт вулично-дорожньої мережі», «Про передачу   УМАНСЬКОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «КОМУНАЛЬНИК» витрат на капітальний ремонт кладовища «Нова Умань», «Про передачу  УМАНСЬКОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «КОМУНАЛЬНИК» витрат на заміну дорожніх знаків, напрямних сигнальних та огороджувальних пристроїв», «Про передачу  УМАНСЬКОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «КОМУНАЛЬНИК» дитячих  спортивних  майданчиків», «Про передачу  УМАНСЬКОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «КОМУНАЛЬНИК» дорожніх огороджувальних конструкцій та автобусних зупинок».

В роботі комісії взяли участь секретар міської ради Л.М. Кирилюк, начальник відділу з питань комунальної  власності та земельних відносин Н.В. Коломієць, заступник начальника відділу житлово-комунального господарства В.Б. Загородній та директор ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ЦЕНТРУ СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ (НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ) -ЦЕНТРУ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ С.С. Ткаченко.

20 лютого відбулось засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення, на якому розглянули проекти рішень «Про затвердження Положення про УМАНСЬКИЙ МІСЬКИЙ ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ  ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ (НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ) - ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ», «Про затвердження Положення про УПРАВЛІННЯ ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ  в новій редакції», «Про затвердження міської комплексної програми щодо медичного, соціального забезпечення, адаптації, психологічної реабілітації, професійної підготовки (перепідготовки) учасників  антитерористичної операції, родин Героїв Небесної Сотні, постраждалих під час Революції Гідності та бійців - добровольців на 2018-2022 роки», «Про внесення змін до рішення міської ради від 31.01.2014 року № 3.5-48/6 „Про затвердження міської програми соціальної допомоги „Турбота” на 2014-2020 роки» та «Про затвердження  передавального акта основних засобів, інших необоротних матеріальних активів, нематеріальних активів та іншого майна КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «УМАНСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ» КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «УМАНСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ».

В роботі комісії взяли участь начальник управління праці та соціального захисту населення Кучер Г.М., директор ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ЦЕНТРУ СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ (НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ) -ЦЕНТРУ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ Ткаченко С.С., голова комісії з реорганізації КЗ «Уманський міський ЦПМСД» в КП «Уманський міський ЦПМСД Васильчук М.І. та провідний спеціаліст відділу взаємодії з депутатами Уманської міської ради  І.М.Гусак