Четвер, 22 лютого 2018 11:10

Відбулась позачергова сесія Уманської міської ради

21 лютого під головуванням міського голови Олександра Цебрія відбулась 45 позачергова сесія Уманської міської ради VІІ скликання.

Депутати заслухали виконання міського бюджету м. Умань за 2017 рік та внесли зміни до рішення міської ради від 21.12.2017 року № 2-42/7 «Про міський бюджет на 2018 рік».

Крім цього, прийняли рішення про затвердження розподільчого балансу та затвердження Положення про Уманський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) – центр соціальних послуг.

На засіданні депутати розглянули Положення про Управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради в новій редакції; затвердили міську комплексну програму щодо медичного, соціального забезпечення, адаптації, психологічної реабілітації, професійної підготовки (перепідготовки) учасників  антитерористичної операції, родин Героїв Небесної Сотні, постраждалих під час Революції Гідності та бійців - добровольців на 2018-2022 роки; внесли змін до рішення міської ради від 31.01.2014 року № 3.5-48/6 „Про затвердження міської програми соціальної допомоги „Турбота” на 2014-2020 роки.

Міські обранці  затвердили  передавальний акт основних засобів, інших необоротних матеріальних активів, нематеріальних активів та іншого майна КЗ «Уманський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» в КП «Уманський міський центр первинної медико-санітарної допомоги».

Також на сесії було погоджено припинення шляхом ліквідації Редакції радіомовлення м. Умані та Уманського району.

На сесії були присутні 22 депутати міської ради, члени виконавчого комітету, керівники структурних підрозділів органів місцевого самоврядування та виконавчих органів, представники засобів масової інформації.