Вівторок, 13 березня 2018 09:43

Уманські спортсмени отримали найвищі нагороди

Відбулось обласне спортивне свято «Спортивне сузір'я», яке зібрало справжнє сузір’я відомих спортсменів Черкащини, їх тренерів, ветеранів спорту, що досягли визначних висот у різних видах спорту.

Лауреатами «Спортивного сузір’я» у чималій кількості номінацій стали представники Умані.

Кращим центром фізичного здоров’я визнано Уманський міський центр фізичного здоров‘я населення «Спорт для всіх».

Серед дитячо-юнацьких спортивних закладів області 2 місце отримала  Дитячо-юнацька спортивна школа №1 Уманської міської ради.

Подяку за розвиток і популяризацію спорту на Черкащині отримав Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини.

Також на святі за кращу постановку роботи з розвитку футболу в області кубком за перше місце була нагороджена  Уманська міська федерація футболу.

Дуже приємно, що Умань, вкотре отримує найвищі нагороди. В першу чергу – це заслуга усіх уманчан, які беруть активну участь у спортивному житті міста, популяризації спорту та здорового способу життя.

Yes Yes Yes